До Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області надійшла заява…

До Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області надійшла заява

До Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області надійшла заява від громадянина, щодо псування та забруднення земель шляхом їх засмічення відходами тваринного походження (а саме нутрощами від забою тварин) на підприємстві м. Кропивницького.

Фахівцями інспекції була проведена позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства України, за результатами якої складений протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена Законом України «Про відходи» та Земельним кодексом України.

Після отримання нормативної грошової оцінки землі буде визначено розмір шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства.

З метою поліпшення благоустрою населених пунктів до органів влади області та міста направлені листи – попередження, щодо вжити заходи з ліквідації стихійних та несанкціонованих сміттєзвалищ з метою  упорядкування та приведення у належний санітарно-технічний стан території міста Кропивницький та Кіровоградської області…

27.03.2017                                                                                                                                                  Прес-служба інспекції