Про результати операції «Першоцвіт 2019»!

Про результати операції «Першоцвіт 2019»!

В рамках проведення операції «Першоцвіт 2019» державними інспекторами з охорони довкілля Кіровоградської області з метою попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України  в 2019 році постійно проводяться  заходи зі здійснення державного нагляду (контролю) на території області.

За порушення порядку придбання та збуту ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, (проліска, черемша «Цибуля ведмежа») державними інспекторами з охорони довкілля Кіровоградської області  за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено 13 протоколів, матеріали справ направлено на розгляд до місцевих судів.

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області вкотре наголошує торгівля первоцвітами заборонена!

Звертаємось також до населення, щоб вони не купували первоцвіти, адже торгівля первоцвітами – це, насамперед, торгівля, яка заохочується виключно попитом.

 

 25.03.2019                                                                                                                                     Прес-служба інспекції