Проведення операції «Нерест» на Кіровоградщині

Проведення операції «Нерест» на Кіровоградщині

>>> ФОТОЗВІТ ОПЕРАЦІЇ “НЕРЕСТ” НА КІРОВОГРАДЩИНІ 

З 28.04 по 01.05.2018 року Державними інспектрами з ОНПС  Кіровоградської області проведено 19 рейдів щодо використання водних біоресурсів та недопущення браконьєрства на водоймах області. За їх результатами складено 9 протоколів, до адміністративної відповідальності притягнуто 6 осіб, сума накладених штрафів склала 0,612 тис. грн., 3 протоколи передано до суду.

  • ч. 3 ст. 85 складено 6 протоколів (порушення правил рибальства) на суму 0,612 тис. грн.., у тому числі
  • за ч. 4 ст 85 складено 2 протоколи (грубе порушення правил рибальства), матеріали передано до суду, за даними матеріалами розраховано та пред’явлено претензію  на суму 697,00 грн.
  • ст 88-1 ч. 1 складено 1 протокол (порушення правил збуту об’єктів тваринного світу), матеріали передано до суду

Рейдовою групою з 27.04. по 29.04.2018 року спільно з співробітниками СБУ проведено рейд в Гайворонському, Вільшанському та Новоархангельському районах.

Під час проведення рейдів  перевірено водні об’єкти на річках Синюха, Ятрань та Південний Буг. На річці Синюха біля с. Калмазове Вільшанського району (Червоно Хутірське водосховище) затримано порушника , який здійснював лов риби з човна, вилучено 3 сітки та рибу в кількості

-карась-20 шт

-лящ -2 шт.

-окунь – 1 шт,

чим завдано шкоду у розмірі 697,0 грн, складено 1 протокол за  ч. 4 ст 85 КУпАП, матеріали готуються для передачі до суду.

Рейдовою групою з 30.04. по 01.05.2018 року за участю представників Національної поліції в Кіровоградській області, представників громадськості, користувачів водних біоресурсів проведено рейд – перевірку на території Світловодського району Кременчуцького водосховища в районі Павлюківських островів затримано порушників правил рибальства. Вилучено 2 моторних човна з навісними двигунами, та 12 сіток із рибою. Працівниками правоохоронних органів  задокументовано вказані факти та складено відповідні матеріали (знаряддя лову та човни передані правоохоронним органам). Вилучена риба – у кількості 556,0 кг, передана на зберігання РПП КСРП ТОВ «Дніпровське»

В подальшому, рейдовою групою здійснено огляд акваторії поблизу Павлюківських островів від заборонених знарядь лову, в результаті чого вилучено 11 сіток довжиною по 100 м із рибою (плітка  – 427 кг, яка передана на зберігання користувачу водних біоресурсів ФОП Безкаравайний .Ю.П. – особа  порушника не виявлена, (матеріали готуються для передачі до правоохоронних органів)

 28.04.2018 р.

Групою у складі заступника начальника Сисака Ю.О., державних інспекторів з ОНПС Кіровоградської області Гладченка О.А., Носаля В.Г. в районі Миколаївського міського пляжу з водойми вилучено 2 дорожки , особу порушника встановити невдалося, дорожки знищено шляхом розрізання, інших порушень не виявлено

29.04.2018

Групою у складі Соловйова С.В., Коробки А.С. в районі міського пляжу                      р. Сугоклея, м. Кропивницького  порушень не виявлено, проведено роз’яснювальну роботу щодо поводження в нерестовий період на водоймі любителів – рибалок.

30.04.2018

Групою у складі державними інспекторами з ОНПС Кіровоградської області Кузло В.В., Гладченка О.А., Галь С.М. 30.04.2018 року на території Новомиргородського району с. Оситне по факту грубого порушення рибальства складено 1 протоколи за ч.4 ст. 85 КУпАП, матеріали готуються для передачі до суду.

30.04.2018

Проведено рейд на річці Інгул на території Устинівського району (Інгульська та Седнівська сільські ради), порушень не виявлено.

01.05.2018

Рейдовою групою на території Компаніївського району в прибережно захисній смузі водойми (ставу) поблизу с. Володимирівка Першотравневої сільської ради затримано громадянина, який знаходився на березі з забороненим знаряддям лову (дорожка, яка знищена власноручно), рибу не ловив, складено 1протокол про адміністративне правопорушення за ч.3 ст. 85 КУпАП, сума накладних штрафів становить 170,00 грн.

29.04.2018 р.

Рейдовою групою на території Олександрійського  району на  березі річки Інгулець  затримано 3-х громадян з «Павуками», рибу не ловили, за порушення правил рибальства, складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.3 ст. 85 КУпАП, сума накладних штрафів становить 255,0 грн, Знаряддя лову знищено власноручно порушниками.

На території Гайворонського району на березі річки Південний Буг затримано громадянина з дорожкою, рибу не ловив, складено 1протокол про адміністративне правопорушення за ч.3 ст. 85 КУпАП, сума  штрафу становить 85,00 грн. Знаряддя лову-доріжку знищено власноручно порушником, шляхом розрізання.

При огляді місцевого ринку м. Гайворон, за порушення правил збуту об’єктів тваринного світу складено 1 протокол по ст. 88-1ч.1 КУпАП, матеріали передано на розгляд до суду.

>>> ФОТОЗВІТ ОПЕРАЦІЇ “НЕРЕСТ” НА КІРОВОГРАДЩИНІ

 

02.05.2018                                                                                                                 Пресс-служба інспекції